Direktor medrese Rahman ef. Kačar gost Radija Crne Gore

Rahman ef. Kačar gost Radija Crne Gore
Rahman ef. Kačar gost Radija Crne Gore

Podgorica – Direktor medrese “Mehmed Fatih” u Podgorici Rahman ef. Kačar bio je gost u emisiji Intervju koju realizuje Radijo Crne Gore. U petnastominutnom ragovoru sa voditeljicom Nenom Drašković, direktor Kačar je govorio o medresi, njenom istorijatu, njenom obnavljanju nakon stotinu godina, o nastavnom planu i programu, nasavnom kadru, nastavnim i vannastavnim aktivnostima kao i o  cjelokupnoj ulozi ove odgojno-obrazovne institucije u našem društvu. On je istakao da je cilj naše medrese da odgaja u obazuje zdarve, sposobne i moralne ličnosti koje će biti korisni članovi našeg društva.

U ime medrese “Mehmed Fatih” iskreno se zahvaljujemo Radiju Crne Gore na ustupljenom terminu radi prezentiranja naše škole.

Emisija će biti emitovana 30.08. 2012.u jutarnjem programu Radija Crne Gore u terminu od 9:30 časova.

Komentiraj

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.